Steam+ (Valve Anti Cheat) yazılımı hakkında

UwcGaming Cs 1.6 sunucumuzda hileyi çok yüksek oranda engelleyecek Steam+ VAC sistemi kuruludur.

 

Bu yazılıma sahip oyuncu hile yapmayı teşebbüs ederse, oyununa hile yükleyip sunucumuza girmeyi dener ise , Steam sistemi oyuncunun hesabına kalıcı ban atacaktır / hesabını yasaklayacaktır. Ve bir daha Steam üzerinden VAC sistemine dahil oyunlardan hiçbirisine giriş yapamayacaktır.

 

Bu anti hile sistemini kuran oyuncular sXe ve EAC programlarını çalıştıramazlar. Steam+ güvenliği için bu anti cheat sistemlerini de engeller. sXe veya EAC açmak istiyorlarsa anti hileyi kaldırmaları gerekmektedir

 

Bu yazılımı kurduğunuzda istediğiniz sunucuda oyun oynayabilirsiniz, yani Steam+ VAC uygulaması olan veya olmayan herhangi bir diğer sunucularda oyun oynayabilirsiniz.

 

Özellikle iyi oynayan , aim kontrolüne sahip oyuncuların muzdarip olduğu bu hile,hack v.b illegal yazılım kullandıkları yöndeki ithamlar kesinlikle ortadan kalkacaktır ve bu yazılım ile sunucumuza oynayan oyunculardan kesinlikle screenshot , teamviever gibi kontroller yapılmayacaktır.

 

Anti hile sistemi oyuncu ve sunucu arasında bağlantılı çalıştığı için anti hileyi Steam oyuncuların kurması gerekmektedir. Bilgisayarın çalışmasına zararı yoktur, performansını etkilemeyecektir.

 

Dosyalar bölümünden Steam+ VAC dosyasını indirebilirsiniz

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*